OKRĘGOWA STACJA KONTROLI POJAZDÓW

UL. TWORZEŃ 127
41-303 DĄBROWA GÓRNICZA
TEL. 32 260 12 88

Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów

Dąbrowa Górnicza ul. Tworzeń 127

Mamy uprawnienia i niezbędne do przeglądów zaplecze w postaci infrastruktury, zaawansowanego sprzętu diagnostycznego, a także wykwalifikowanych diagnostów. Współpracujemy z doświadczonymi specjalistami o wysokich kwalifikacjach. Wszystkie te elementy przekładają się wyskoki standard wykonywanej usługi oraz obsługi.

W Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów najwyższy priorytet kładziemy na satysfakcję naszych klientów. Staramy się na bieżąco poszerzać naszą wiedzę, aby móc służyć pomocą także w dziedzinie doradztwa i interpretacji prawa w niniejszej dziedzinie. Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów Dąbrowa Górnicza przeprowadza badania wszystkich rodzajów pojazdów w szczegółowym zakresie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i odwiedzenia naszej stacji w miejscowości Dąbrowa Górnicza.

ZAREZERWUJ WIZYTĘ!

OSKP Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza, ul. Tworzeń 127

PON-PT: 7:00 – 18:00
SOBOTA: 7:00 – 13:00

LEGALIZACJA TACHOGRAFÓW

Dąbrowa Górnicza ul. Tworzeń 127

Oferujemy usługi legalizacji tachografów w Dąbrowie Górniczej. Mamy zespół ekspertów, którzy pomogą Ci załatwić wszystkie niezbędne formalności i upewnić się, że Twój tachograf jest zgodny z prawem. Dąbrowa Górnicza to miasto w południowej Polsce, niedaleko Katowic. Z naszym zespołem legalizacja tachografu w Dąbrowie Górniczej jest prosta i nieskomplikowana. Upewnimy się, że wszystko odbywa się zgodnie z prawem i że twój doradzimy Ci również, jak prawidłowo używać tachografu i jak utrzymać go w dobrym stanie. Jeśli masz jakieś pytania, nie wahaj się z nami skontaktować. Nasza drużyna zawsze chętnie pomoże!

PROFESJONALNA MYJNIA TIRÓW

ZAPRASZAMY!

Dąbrowa Górnicza, ul. Tworzeń 127

PON-PT: 7:00 – 17:00

MYNIJA dLA TIRóW

Dąbrowa Górnicza ul. Tworzeń 127

Szukasz myjni dla TIR-ów w Dąbrowie Górniczej? Nie szukaj dalej niż nasza profesjonalna myjnia dla ciężarówek. Nasz doświadczony zespół sprawi, że Twoja ciężarówka będzie wyglądać czysto i lśniąco w mgnieniu oka. Zadzwoń do nas już dla, by zarezerwować sobie miejsce. Cieszymy się, że możemy Ci służyć!

Usługi Myjni:

✓ Myjnia Zewnątrz
✓ Czyszczenie Wnętrza
✓ Dezynfekcja
✓ Myjnia Chłodni po  Artykułach Rolnych i Spożywczych